Boom tsanganana 3030 miaraka amin'ny fanaraha-maso fakantsary sy mpanondro laser
✧ Fampidirana
Manipulator boom tsanganana fanendasana ho an'ny fantsona fanerena, tilikambo rivotra ary tanky solika. Ny Weldsuccess Ltd dia manome ny boom tsanganana fanendasana feno miaraka amin'ny loharanon-kery SAW tany Shina na Lincoln Etazonia. Ny loharanon-kery dia mety ho tariby tokana na tariby tandem an'ny Lincoln DC-600 / Lincoln DC-1000 sy Lincoln AC / DC - 1000 miaraka amin'ny fanaraha-maso NA-3, NA-5 ary Max-10 na Max-19.
Ny "column boom" miaraka amin'ny kojakoja fanampiny azo isafidianana ho an'ny "laser pointer", "camera monitor" ary "flux recovery system". Ny rafitra "soudure" feno dia hanamora kokoa ny "soudure" ao anatin'ny "seam" sy ny "seam" ivelany.
1. Ny "welding column boom" dia ampiasaina betsaka amin'ny tilikambo rivotra, fitoeran-tsindry ary tanky ivelany sy anatiny amin'ny welding longitudinal seam na welding girth. Ho tanteraka ny welding mandeha ho azy rehefa ampiasaina miaraka amin'ny rafitra fihodinan'ny welding anay.
2. Ny fampiasana miaraka amin'ny "welding positioners" dia ho mora kokoa amin'ny "welding" ny flanges ihany koa.
3. Arakaraka ny halavan'ny sombin-javatra ampiasaina, dia ataonay koa ny fototry ny tsanganana misy kodiarana mivelatra. Noho izany dia azo ampiasaina amin'ny fanendasana amin'ny alalan'ny fanendasana amin'ny alalan'ny zaitra lava sy lava.
4. Eo amin'ny boom-n'ny tsanganana fametahana, azontsika atao ny mametraka ny loharanon-kery MIG, ny loharanon-kery SAW ary ny loharanon-kery tandem AC/DC ihany koa.
5. Ny rafitra boom tsanganana fametahana dia atsangan'ny rojo roa sosona. Manana rafitra tsy mianjera ihany koa izy io mba hahazoana antoka fa azo antoka ny fampiasana azy na dia tapaka aza ny rojo.
6. Misy milina famerenana ny flux, fakantsary fanaraha-maso ny welding ary laser pointer ahafahana manatanteraka ny welding mandeha ho azy. Azonao atao ny mandefa mailaka aminay raha mila ny horonan-tsary miasa.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | MD 3030 C&B |
| Fahafahan'ny enta-mavesatra amin'ny faran'ny boom | 250kg |
| Fivezivezen'ny boom mitsangana | 3000 mm |
| Hafainganam-pandehan'ny boom mitsangana | 1100 mm/min |
| Fivezivezen'ny boom mitsivalana | 3000 mm |
| Hafainganam-pandeha mitsivalana | VFD 175-1750 mm/min |
| Slide miampita ny faran'ny boom | Misy motera 150*150 mm |
| fihodinan'ny | ±180°Manana tanana miaraka amin'ny hidy |
| Lalana fitsangatsanganana | Dia an-tongotra misy maotera |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 10m |
| Loko | RAL 3003 MENA+9005 Mainty |
| Safidy-1 | Tondro laser |
| Safidy -2 | Fanaraha-maso fakantsary |
| Safidy-3 | Milina famerenana ny flux |
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny Invertek ny motera frein ascenseur column sy ny motera boom variable frequency ary nahazo fankatoavana CE tanteraka.
2. Avy amin'ny Schneider na Danfoss ny Variable Frequency Driver, miaraka amin'ny fankatoavana CE sy UL.
3. Mora soloina avokoa ny kojakoja fanoloana rehetra amin'ny "boom" an'ny tsanganana fanaovana welding raha simba izany taona vitsivitsy aty aoriana, eny an-tsena eo an-toerana ho an'ny mpampiasa farany.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Ny ascenseur "column boom" misy rafitra tsy mianjera mba hahazoana antoka ny fiarovana ny fiasana. Nosedraina ny rafitra tsy mianjera ny "column boom" rehetra talohan'ny nanaterana azy tany amin'ny mpampiasa farany.
2. Sarety fitaterana entana miaraka amin'ny farango fiarovana amin'ny lalamby mba tsy hianjera.
3. Ny tsanganana tsirairay dia samy manana sehatra loharanon-kery avokoa.
4. Azo ampiarahina ny milina famerenana ny flux sy ny loharanon-kery.
5. Ny boom tsanganana misy boaty fanaraha-maso lavitra tanana iray mba hifehezana ny boom miakatra / midina / mandroso sy miverina ary mandeha mandroso sy miverina.
6. Raha toa ka tafiditra ao anatin'ny "column boom" ny loharanon-kery SAW, dia manana ny fiasa fanombohana ny "welding", fampijanonana ny "welding", famatsiana tariby ary famerenana ny tariby sns ihany koa ny boaty fanaraha-maso lavitra.
✧ Tetikasa teo aloha
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny "soudure column boom" avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, ny fanaovana "soudure", ny fitsaboana mekanika, ny fandavahana lavaka, ny fananganana, ny fandokoana ary ny fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.








