CR-300T Mpandrindra Welding Mahazatra
✧ Fampidirana
Rotateur fanaovana welding mahazaka entana 1.300 taonina, anisan'izany ny "drive unit" iray sy ny "idler unit" iray.
2. Matetika izahay mampiasa kodiarana vy 700mm ny savaivony ary 300mm ny sakany, misy kodiarana vy azo namboarina manokana.
3. Miaraka amin'ny motera miovaova matetika 2 * 5.5kw, dia hiantoka ny fihodinana ho marin-toerana kokoa.
4. Raha toa ka tsy mitovy ny fivezivezen'ny motera frein, dia hampiasa ny motera frein izahay mba hampitomboana ny herin'ny fihodinana.
5. Milina fanodinana welding 300 taonina mahazatra miaraka amin'ny savaivony 8000mm, azonay atao ny manamboatra azy ireo ho lehibe kokoa araka ny fangatahan'ny mpampiasa farany.
6. Azo vidiana ao amin'ny Weldsuccess Ltd ny kodiarana raikitra, kodiarana mandeha amin'ny motera ary kodiarana mitombo.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | CR-300 Roller fanendasana |
| Fahafahan'ny entana | 150 taonina fara-fahabetsany*2 |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Fanitsiana hidraolika | Miakatra/Midina |
| Diameteran'ny sambo | 1000~8000mm |
| Herin'ny motera | 2*5.5kw |
| Lalana fitsangatsanganana | Mandeha tanana misy hidy |
| Kodiarana mihodina | PU |
| Haben'ny kodiarana | Ø700*300mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Boaty tanana tsy misy tariby |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Fanamarinana | CE |
✧ Endri-javatra
1. Ireto avy ny karazana vokatra "soudure roulant" azo ampiasaina, ohatra, ny azo amboarina ho azy, ny azo amboarina, ny azo ahetsiketsika, ny azo ahetsiketsika ary ny tsy mety mihozongozona.
2. Ny fitoeran'ny "roller" fanaovana "soudure" mahazatra dia afaka mampiasa ny savaivony samihafa amin'ny asa, amin'ny alàlan'ny fanitsiana ny elanelana afovoan'ny "roller", amin'ny alàlan'ny lavaka visy natokana na visy firaka.
3. Miankina amin'ny fampiharana samihafa, ny velaran'ny kodiarana dia misy karazany telo, PU/FITO/KODÀNA VY.
4. Ny rollers fanendasana fantsona dia ampiasaina indrindra amin'ny fanendasana fantsona, fanadiovana horonan-taratasy tanky, fandokoana rollers fihodinana ary fanangonana horonan-taratasy fihodinana tanky amin'ny akoran'ny roller cylindrical.
5. Afaka mampifandray fitaovana hafa amin'ny fanaraha-maso ny milina fanodinana fantsona.
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Tetikasa teo aloha











