CR-40 Fanitsiana visy ho an'ny fantsona fanendasana
✧ Fampidirana
1. Fiara iray & idler iray nofonosina miaraka.
2. Fanaraha-maso lavitra ny tanana sy ny pedal tongotra.
3. Fanitsiana visy ho an'ny fantsona samihafa savaivony.
4. Hafainganam-pandeha azo amboarina tsy misy dingana amin'ny ampahany entin'ny fiara.
5. Ampitomboy ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana amin'ny famakiana nomerika.
6. Singa elektronika avo lenta avy amin'ny Schneider.
7.100% vaovao avy amin'ny mpanamboatra tany am-boalohany
✧ Famaritana fototra
| MODELY | CR-40 Welding Roller |
| Fahafaha-mihodina | 40 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Drive | 20 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Idler | 20 taonina fara-fahabetsany |
| Haben'ny sambo | 500~4500mm |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Herin'ny fihodinan'ny motera | 2*1.5 KW |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 100-1000mm/min |
| Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha | Mpamily matetika miovaova |
| Kodiarana mihodina | Akora vy |
| Haben'ny kodiarana | Ø500*200mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 15m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Fanamarinana | CE |
✧ Endri-javatra
1. Ny toerana misy ny "Roller" azo amboarina dia tena manampy amin'ny fanitsiana ireo "roller" eo amin'ny vatana lehibe mba hahafahana manitsy ireo "roller" samy hafa savaivony eo ambonin'ireo "roller" mitovy tsy mila mividy "roller" hafa habe akory.
2. Nisy fanadihadiana momba ny fihenjanana natao tamin'ny vatana henjana mba hitsapana ny fahafahan'ny rafitra zakaina izay iankinan'ny lanjan'ny fantsona.
3. Ampiasaina amin'ity vokatra ity ny roller polyurethane satria mahatohitra lanja izy ireo ary afaka miaro ny velaran'ny fantsona tsy ho voakiky rehefa mihodinkodina.
4. Ny mekanisma fanjaitra dia ampiasaina hanindriana ireo rollers polyurethane eo amin'ny rafitra lehibe.
5. Ny fijoroana azo amboarina dia ampiasaina hanitsiana ny haavon'ny Rafitra Henjana araka ny filàna sy ny zavatra takian'ny fanendasana ny fantsona ary araka ny haavon'ny fampiononana an'ny mpanao fanendasana mba hahafahany manome fitoniana ambony indrindra.
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Tetikasa teo aloha










