LPP-01 Mpandrindra Welding
✧ Fampidirana
Ny rafitra "roller de soudure" 1 taonina dia fitaovana manokana ampiasaina amin'ny fanaraha-maso ny fametrahana sy ny fihodinan'ny sombin-javatra milanja hatramin'ny 1 taonina metrika (1.000 kg) mandritra ny asa "soudure".
Ireto avy ireo endri-javatra sy fahafaha-manao fototra amin'ny rafitra "roller" fanaovana "soudure" 1 taonina:
- Fahafahan'ny entana:
- Ny rafitra "roller de soudure" dia natao hikirakirana sy hanodinana ireo sombin-javatra miasa milanja 1 taonina metrika (1.000 kg).
- Izany dia mahatonga azy io ho mety amin'ny singa indostrialy amin'ny ambaratonga lehibe, toy ny fitoeran-tsindry, ny kojakoja milina mavesatra, ary ny fanamboarana metaly lehibe.
- Endrika kodiarana:
- Ny rafitra roller welding 3 taonina dia mazàna ahitana andiana rollers mandeha amin'ny herinaratra izay manome ny fanohanana sy ny fihodinana ilaina ho an'ny workpiece.
- Vita amin'ny fitaovana matanjaka ireo rollers ary napetraka mba hahazoana antoka fa toerana marin-toerana sy voafehy tsara ilay zavatra mavesatra.
- Fanitsiana ny fihodinana sy ny fitongilanana:
- Ny rafitra "soudure roller" matetika dia sady manolotra fahaiza-mihodina no afaka manitsy ny fitongilanana.
- Ny fihodinana dia ahafahana mametraka tsara sy voafehy tsara ny workpiece mandritra ny fizotran'ny welding.
- Ny fanitsiana ny fitongilanana dia ahafahana mametraka ny toerana tsara indrindra ho an'ny workpiece, manatsara ny fidirana sy ny fahitana ho an'ny mpanodina.
- Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha sy ny toerana marina:
- Ny rafitra "roller de soudure" dia natao hanomezana fifehezana marina ny hafainganam-pandeha sy ny toerana misy ny "workpiece" mihodina.
- Izany dia tanterahina amin'ny alalan'ny endri-javatra toy ny familiana hafainganam-pandeha miovaova, ny famantarana ny toerana nomerika, ary ny rafitra fanaraha-maso mandroso.
- Fitomboan'ny vokatra:
- Ny fahaiza-mametraka sy mihodina tsara ny rafitra "roller" 1 taonina dia afaka mampitombo ny vokatra amin'ny alàlan'ny fampihenana ny fotoana sy ny ezaka ilaina amin'ny fametrahana sy fikirakirana ny workpiece.
- Fanorenana matanjaka sy maharitra:
- Ny rafitra "roller de soudure" dia vita amin'ny fitaovana mavesatra sy rafitra matanjaka mba hiatrehana ny enta-mavesatra sy ny fihenjanana maro ateraky ny fikirakirana sombin-javatra 1 taonina.
- Ny endri-javatra toy ny rollers nohamafisina, ny bearings matanjaka tsara, ary ny fotony mafy orina dia mandray anjara amin'ny fahatokisana sy ny faharetany.
- Toetra fiarovana:
- Ny fiarovana dia zavatra tena ilaina amin'ny famolavolana rafitra "roller" fanaovana welding 1 taonina.
- Anisan'ireo endri-javatra fiarovana mahazatra ny rafitra fijanonana vonjy taitra, fiarovana amin'ny fihoaram-pefy, fametrahana mafy orina, ary fiarovana ho an'ny mpampiasa mba hahazoana antoka fa azo antoka ny fampiasana azy.
- Fifanarahana amin'ny fitaovana fandrendrehana:
- Ny rafitra "roller de soudure" dia natao mba hifanaraka tsara amin'ny fitaovana fanaovana soudure isan-karazany, toy ny milina fanaovana soudure MIG, TIG, na milina fanaovana soudure arc anaty rano.
- Izany dia miantoka ny fizotran'ny asa milamina sy mahomby mandritra ny fanaovana sodina ireo singa goavana.
Ny rafitra "roller" fanaovana "soudure" 1 taonina dia matetika ampiasaina amin'ny indostria toy ny fanamboaran-tsambo, fanamboarana milina mavesatra, fanamboarana fitoeran-javatra misy tsindry, ary tetikasa fanamboarana metaly amin'ny ambaratonga lehibe. Izy io dia ahafahana manao "soudure" mavesatra amin'ny fomba mahomby sy marina, manatsara ny vokatra sy ny kalitaon'ny "soudure" sady mampihena ny filàna fikirakirana sy fametrahana tanana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | LPP-01 Roller fanendasana |
| Fahafaha-mihodina | 1 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Drive | 500kgs fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Idler | 500kgs fara-fahabetsany |
| Haben'ny sambo | 300~1200mm |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Herin'ny fihodinan'ny motera | 500W |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | Fampisehoana nomerika 100-4000mm/min |
| Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha | Mpamily matetika miovaova |
| Kodiarana mihodina | Vy voarakotra karazana PU |
| Rafitra fanaraha-maso | Boaty fanaraha-maso lavitra tanana & bokotra fanoloana pedal tongotra |
| Loko | RAL3003 MENA & 9005 MAINTY / Namboarina manokana |
| FANDIKANA | Fahafahana lehibe |
| Kodiarana mandeha amin'ny motera | |
| Boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fiasa mandroso, miverina, jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Azo ampiasaina ny boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby raha ilaina.
✧ Nahoana no misafidy anay
Miasa avy amin'ny toeram-pamokarana tantanin'ny orinasa ny Weldsuccess, izay mirefy 25 000 metatra toradroa ny toeram-pamokarana sy birao.
Manondrana vokatra any amin'ny firenena 45 manerana izao tontolo izao izahay ary mirehareha manana mpanjifa, mpiara-miasa ary mpaninjara maro sy mitombo hatrany any amin'ny kaontinanta 6.
Mampiasa robotika sy foibe fanodinana CNC feno ny toerana misy anay mba hampitomboana ny vokatra, izay averina amin'ny mpanjifa amin'ny alàlan'ny vidin'ny famokarana ambany kokoa.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Nanomboka tamin'ny taona 2006, dia nandalo ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015 izahay, ary manara-maso ny kalitao manomboka amin'ny takelaka vy tany am-boalohany. Rehefa manohy ny baiko mankany amin'ny ekipa mpamokatra ny ekipa mpivarotra anay, dia hangataka fanaraha-maso ny kalitao manomboka amin'ny takelaka vy tany am-boalohany ka hatramin'ny vokatra farany. Izany dia hiantoka fa mahafeno ny filan'ny mpanjifa ny vokatray.
Etsy ankilany, nahazo ny fankatoavana CE nanomboka tamin'ny taona 2012 ny vokatra rehetra, ka afaka manondrana malalaka any amin'ny tsena Europeam izahay.
✧ Tetikasa teo aloha








