Roller fanendasana fantsona 10 taonina, manitsy tena 2800 mm ho an'ny tilikambo rivotra
✧ Fampidirana
1. Ny savaivony amin'ny fitoeran-drano dia eo anelanelan'ny 320-2800 mm.
2. Seta iray mandeha amin'ny herinaratra / Seta iray misy "idle" / Rafitra fanaraha-maso elektrika.
3. Afaka manamboatra milina fanodinana "soudure" milanja 10 taonina ho azy araka ny fepetra takiany ny mpanjifa.
Azo fehezina amin'ny alalan'ny "handbox" sy ny pedal-tongotra ny milina fanodinana "soudure" milanja 4.10 taonina izay afaka mandrindra tena.
5. Kodiarana fingotra na kodiarana vy manaraka ny fanamboaranao
6. Mora ampiasaina ny milina fanodinana welding mandrindra tena.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | SAR -10 Roller fanendasana |
| Fahafaha-mihodina | 10 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Drive | 5 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Idler | 5 taonina fara-fahabetsany |
| Haben'ny sambo | 320~2800mm |
| Amboary ny lalana | Roller fanitsiana tena |
| Herin'ny fihodinan'ny motera | 1.1 KW |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | Fampisehoana nomerika 100-1000mm/min |
| Haben'ny kodiarana | Ø300*150mm |
| Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha | Mpamily matetika miovaova |
| Kodiarana mihodina | Vy voarakotra karazana PU |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby pedal tongotra 8m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| FANDIKANA | Fahafahana lehibe |
| Kodiarana mandeha amin'ny motera | |
| Boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fiasa mandroso, miverina, jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Azo ampiasaina ny boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby raha ilaina.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ireo milina fanodinana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fanodinana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha







