Roller fantsona fametahana fanitsiana tena 200 taonina misy kodiarana PU
✧ Fampidirana
1. Ny "roller" fanaovana "soudure" anay dia misy "roller" "drive piece" iray sy "roller" "idler piece" iray amidy.
2. Azo ampiasaina avokoa ny fanaraha-maso lavitra amin'ny tanana, ny fanaraha-maso amin'ny tanana amin'ny alalan'ny radio ary ny fanaraha-maso amin'ny pedal tongotra.
3. Singa elektronika avo lenta avy amin'ny Schneider mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fampiasana azy.
4. Ny hafainganam-pandehan'ny fihodinan'ny fiaran-dalamby dia amin'ny famakiana nomerika.
5.100% vaovao avy amin'ny mpanamboatra tany am-boalohany - WUXI SUCCESS MACHINERY EQUIPMENT CO., LTD.
6. Raha mihoatra ny 8 metatra ny halavan'ny fantsonao tokana, dia manoro hevitra anao izahay hisafidy "drive roller" iray sy "idler roller" roa ho fanohanana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | SAR - 200 Roller fanendasana |
| Fahafaha-mihodina | 200 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Drive | 100 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Idler | 100 taonina fara-fahabetsany |
| Haben'ny sambo | 1500~8000mm |
| Amboary ny lalana | Roller fanitsiana tena |
| Herin'ny fihodinan'ny motera | 7.5 KW |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | Fampisehoana nomerika 100-1000mm/min |
| Haben'ny kodiarana | Ø500*280mm |
| Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha | Mpamily matetika miovaova |
| Kodiarana mihodina | Vy voarakotra karazana PU |
| Rafitra fanaraha-maso | Boaty fanaraha-maso lavitra tanana & bokotra fanoloana pedal tongotra |
| Loko | RAL3003 MENA & 9005 MAINTY / Namboarina manokana |
| Antoka | Herintaona |
| FANDIKANA | Fahafahana lehibe |
| Kodiarana mandeha amin'ny motera | |
| Boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fiasa mandroso, miverina, jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Azo ampiasaina ny boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby raha ilaina.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ireo milina fanodinana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fanodinana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha











