Fitaovana fametahana vy 2 taonina misy "chuck" 600mm
✧ Fampidirana
1. Ny fitaovana fametahana vy misy valanorano 3 dia tena hanampy tokoa amin'ny fametahana fantsona sy flanges.
2. Ny zoro fitongilanan'ny toerana fanaovana welding 2Ton dia 0-90 degre, ary araka ny fangatahan'ny mpanjifa, mety ho 0-135 degre ihany koa.
3. Raha manana latabatra 1300mm ny savaivony, ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana dia 0.12-1.2 rpm, ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana dia amin'ny alàlan'ny famakiana nomerika ary azo amboarina amin'ny boaty fanaraha-maso lavitra ihany koa araka ny filàn'ny welding.
4. Misy bokotra iray ampiasaina amin'ny pedal tongotra mba hifehezana ny fihodinan'ny soldering amin'ny tanana indraindray.
5. Azo alaina ao amin'ny Weldsuccess Ltd ny loko hosodoko namboarina manokana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | VPE-2 |
| Fahafaha-mihodina | 2000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1200 mm |
| Motera fihodinana | 1.1 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 1.5 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.67 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 150 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 100 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
1. Mba hifehezana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fiara miovaova matetika dia marika Danfoss.
2. Avy amin'ny Invertek ny motera mihodina sy mitongilana ary nahazo fankatoavana CE tanteraka.
3. Avy amin'ny Schneider ireo singa elektrika fanaraha-maso.
4. Mora soloina ho an'ny mpampiasa farany eny an-tsena eo an-toerana ny kojakoja fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny fitaovana fametahana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fametahana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha



