VPE-0.1 Fitaovana kely azo afindrafindra 100kg
✧ Fampidirana
Fitaovana kely maivana milanja 100kg ity, izay fitaovana mora entina, sady maivana ihany koa, ka azo afindrafindra mora foana araka ny filàn'ny fitaovana. Mety ho 110V, 220V ary 380V sns ny voltase azo ampiasaina araka ny filàna.
Azo amboarina amin'ny alalan'ny tahony ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana. Afaka mametraka ny hafainganam-pandeha mety amin'ny asa fanamboarana ny mpiasa araka ny filàn'ny mpanao "soudure".
Mandritra ny fanaovana "soudure" amin'ny tanana, ny lalana fihodinana dia azo fehezina amin'ny alalan'ny "switch" amin'ny pedal-tongotra. Mora kokoa ho an'ny mpiasa ny manova ny lalana fihodinana.
1. Ny Positioner fanaovana welding mitongilana misy axe 2 mahazatra dia vahaolana fototra amin'ny fampitongilana sy fihodinan'ny sombin-javatra miasa.
2. Azo ahodina (360°) na mitongilana (0 – 90°) ny latabatra fiasana mba hahafahana mametaka ny sombin-javatra amin'ny toerana tsara indrindra, ary ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana amin'ny alalan'ny motera dia fehezin'ny VFD.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | VPE-0.1 |
| Fahafaha-mihodina | 100kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 400 mm |
| Motera fihodinana | 0.18 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.4-4 isa-minitra |
| Motera mitongilana | BOKY |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | BOKY |
| Zoro mitongilana | 0~90°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 50 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 50 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Fitaovana fametrahana welding kely maivana dia ho an'ny sombin-javatra kely, ny fitaovana fametrahana welding 100kg misy fihodinana motera sy fihodinana tànana, ny rafitra fihodinana misy kodiarana tanana iray hanitsiana ny visy, ny visy hanitsiana ny visy, mba hahafahan'ny fitaovana mametraka ny zoro fihodinana 0-90 degre. Na dia ny fihodinana aza dia amin'ny alàlan'ny kodiarana tanana, fa amin'ny visy tanana sy ny visy, dia mora ny manitsy azy.
Mamokatra ny fitaovana fametahana vy avy amin'ny takelaka vy novidina tany am-boalohany sy ny fanapahana CNC ny Weldsuccess. Noho ny fankatoavana IS0 9001:2015, dia fehezinay ny kalitao isaky ny fivoaran'ny famokarana.
✧ Tetikasa teo aloha









