Manipulator 5050 ho an'ny fantsona fanerena, tsanganana sy boom
✧ Fampidirana
1. Ny "welding column boom" dia ampiasaina betsaka amin'ny tilikambo rivotra, fitoeran-tsindry ary tanky ivelany sy anatiny amin'ny welding longitudinal seam na welding girth. Ho tanteraka ny welding mandeha ho azy rehefa ampiasaina miaraka amin'ny rafitra fihodinan'ny welding anay.
2. Ny fampiasana miaraka amin'ny "welding positioners" dia ho mora kokoa amin'ny "welding" ny flanges ihany koa.
3. Arakaraka ny halavan'ny sombin-javatra ampiasaina, dia ataonay koa ny fototry ny tsanganana misy kodiarana mivelatra. Noho izany dia azo ampiasaina amin'ny fanendasana amin'ny alalan'ny fanendasana amin'ny alalan'ny zaitra lava sy lava.
4. Eo amin'ny boom-n'ny tsanganana fametahana, azontsika atao ny mametraka ny loharanon-kery MIG, ny loharanon-kery SAW ary ny loharanon-kery tandem AC/DC ihany koa.
5. Ny rafitra boom tsanganana fametahana dia atsangan'ny rojo roa sosona. Manana rafitra tsy mianjera ihany koa izy io mba hahazoana antoka fa azo antoka ny fampiasana azy na dia tapaka aza ny rojo.
6. Misy milina famerenana ny flux, fakantsary fanaraha-maso ny welding ary laser pointer ahafahana manatanteraka ny welding mandeha ho azy. Azonao atao ny mandefa mailaka aminay raha mila ny horonan-tsary miasa.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | MD 5050 C&B |
| Fahafahan'ny enta-mavesatra amin'ny faran'ny boom | 250kg |
| Fivezivezen'ny boom mitsangana | 5000 mm |
| Hafainganam-pandehan'ny boom mitsangana | 1000 mm/min |
| Fivezivezen'ny boom mitsivalana | 5000 mm |
| Hafainganam-pandeha mitsivalana | VFD 120-1200 mm/min |
| Slide miampita ny faran'ny boom | Misy motera 100*100 mm |
| fihodinan'ny | ±180°Manana tanana miaraka amin'ny hidy |
| Lalana fitsangatsanganana | Dia an-tongotra misy maotera |
| Hafainganam-pandeha | 2000 mm/min |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 10m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Safidy-1 | Tondro laser |
| Safidy -2 | Fanaraha-maso fakantsary |
| Safidy-3 | Milina famerenana ny flux |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra ny Weldsuccess mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fampiasana ny "boom"-n'ny "welding column". Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tànana misy boom miakatra / boom midina, boom mandroso / miverina / Slides mitsivalana mba hanitsiana ny fanilo welding miakatra midina havia havanana, famatsiana tariby, tariby miverina, jiro herinaratra ary E-stop.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Afaka mampiditra ny fihodinan'ny fametahana welding na ny toerana fametahana welding amin'ny boom tsanganana ihany koa izahay mba hahatanteraka ny fametahana welding mandeha ho azy.
✧ Tetikasa teo aloha
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny "soudure column boom" avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, ny fanaovana "soudure", ny fitsaboana mekanika, ny fandavahana lavaka, ny fananganana, ny fandokoana ary ny fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.











