Fitaovana fametahana vy 600kg
✧ Fampidirana
Fitaovana manokana ampiasaina amin'ny asa fanamboarana vy ny "soudure positioner" 600kg mba hametrahana sy hanodinana ireo zavatra vita amin'ny vy. Natao hikirakirana ireo zavatra vita amin'ny vy milanja hatramin'ny 600 kilao (kg) na 0.6 taonina metrika izy io, mba hahazoana fitoniana sy fihetsehana voafehy mandritra ny asa fanamboarana vy.
Ireto misy endri-javatra manan-danja sy toetra mampiavaka ny fitaovana fametahana "soudure" 600kg:
Fahafahan'ny entana: Afaka manohana sy mampihodina ireo sombin-javatra miasa hatramin'ny 600kg ity fitaovana fametrahana toerana ity. Izany dia mahatonga azy ho mety tsara amin'ny fikirakirana sombin-javatra kely ka hatramin'ny salantsalany amin'ny asa fanamboarana vy.
Fanaraha-maso ny fihodinana: Ny fitaovana fametrahana toerana hanaovana welding dia mazàna misy rafitra fanaraha-maso izay ahafahan'ny mpampiasa mifehy ny hafainganam-pandeha sy ny lalana fihodinana. Izany dia ahafahana mifehy tsara ny toerana sy ny fihetsehan'ny zavatra miasa mandritra ny asa welding.
Fametrahana azo amboarina: Matetika ny fametrahana dia misy safidy fametrahana azo amboarina, toy ny fitongilanana, fihodinana ary fanitsiana ny haavony. Ireo fanitsiana ireo dia ahafahana mametraka tsara ny sombin-javatra, miantoka ny fidirana mora amin'ny tonon-taolana ary manatsara ny fahombiazan'ny fametahana.
Fanamboarana mafy orina: Ny fitaovana fametrahana dia mazàna vita amin'ny fitaovana matanjaka mba hahazoana antoka ny fahamarinan-toerana sy ny faharetana mandritra ny fampiasana. Natao hanomezana sehatra azo antoka ho an'ny fizotran'ny fametahana izy io, mba hahazoana antoka fa mijanona ho mafy orina sy milamina tsara ny sombin-javatra.
Endrika Kely: Ny fitaovana fametrahana toerana fanaovana welding 600kg dia mazàna kely habe, ka mahatonga azy io ho mety amin'ny toeram-piasana kely kokoa na fampiharana izay voafetra ny toerana. Ny endriny kely dia ahafahana mihetsika mora foana sy ampidirina amin'ny rafitra welding efa misy.
Ny fitaovana fametahana "welding positioner" 600kg dia matetika ampiasaina amin'ny indostria isan-karazany, anisan'izany ny atrikasa fanamboarana, ny fanamboarana fiara, ary ny asa fametahana "welding" maivana ka hatramin'ny antonony. Manampy amin'ny fanatanterahana ny fametahana marina sy mahomby izy io amin'ny alàlan'ny fanomezana toerana sy fihodinana voafehy amin'ny fitaovana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | HBJ-06 |
| Fahafaha-mihodina | 600kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1000 mm |
| Motera fihodinana | 0.75 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.09-0.9 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 0.75 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 1.1 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 150 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 100 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpametra toerana 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny fitaovana fametahana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fametahana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha




