Fitoeran-javatra mihodina ho an'ny fanendahana fantsona mavesatra 300T misy fanitsiana visy
✧ Fampidirana
1. Ny rotator mahazatra dia misy singa rotator mitondra fiara iray misy motera, singa fihodinana tsy misy fihetsehana iray, fototra vy, ary rafitra fanaraha-maso elektrika.
2. Ny singa rehetra mitondra fiara sy tsy mihetsika dia vita amin'ny kodiarana PU, izay hiantoka ny fampiasana azy mandritra ny fotoana maharitra.
3. Azo alaina ny kodiarana vy raha ilaina manokana.
4. Ny kodiarana PU na kodiarana vy rehetra dia hapetraka amin'ny visy kilasy 12.9 eo amin'ny fototra.
5. Boaty fanaraha-maso lavitra misy ny fiasa Fihodinana mandroso, Fihodinana miverina, Fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, Fiatoana, Fijanonana-E ary Famerenana amin'ny laoniny.
6. Ho an'ity milina fametahana vy mavesatra ity, dia manome boaty fanaraha-maso tanana tsy misy tariby amin'ny mpandray famantarana hatramin'ny 30m ihany koa izahay.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | CR-300 Roller fanendasana |
| Fahafaha-mihodina | 300 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Drive | 150 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Idler | 150 taonina fara-fahabetsany |
| Haben'ny sambo | 1000~6000mm |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Herin'ny fihodinan'ny motera | 2*5.5 KW |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 100-1000mm/min |
| Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha | Mpamily matetika miovaova |
| Kodiarana mihodina | Akora vy |
| Haben'ny kodiarana | Ø700*300mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 15m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Fanamarinana | CE |
✧ Endri-javatra
1. Ireto avy ny karazana vokatra "soudure roulant" azo ampiasaina, ohatra, ny azo amboarina ho azy, ny azo amboarina, ny azo ahetsiketsika, ny azo ahetsiketsika ary ny tsy mety mihozongozona.
2. Ny fitoeran'ny "roller" fanaovana "soudure" mahazatra dia afaka mampiasa ny savaivony samihafa amin'ny asa, amin'ny alàlan'ny fanitsiana ny elanelana afovoan'ny "roller", amin'ny alàlan'ny lavaka visy natokana na visy firaka.
3. Miankina amin'ny fampiharana samihafa, ny velaran'ny kodiarana dia misy karazany telo, PU/FITO/KODÀNA VY.
4. Ny rollers fanendasana fantsona dia ampiasaina indrindra amin'ny fanendasana fantsona, fanadiovana horonan-taratasy tanky, fandokoana rollers fihodinana ary fanangonana horonan-taratasy fihodinana tanky amin'ny akoran'ny roller cylindrical.
5. Afaka mampifandray fitaovana hafa amin'ny fanaraha-maso ny milina fanodinana fantsona.
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Tetikasa teo aloha











