Rotator 100T ho an'ny fametahana fantsona hidraolika mahazatra
✧ Fampidirana
1. Ny "Fit Up Welding Rotator" dia karazana teknika "soudure" mihodina, izay ampiasaina amin'ny fametrahana "soudure" mihodina sy fametrahana "soudure" mihodina.
2. Misy fanitsiana visy izy io, ka mahatonga azy io ho mety amin'ny fametahana fantsona.
3. Ny fahafaha-mamokatra ambony indrindra dia mety hahatratra 40T, ary misy boaty fanaraha-maso tsy misy tariby/lavitra, ka mahatonga azy io ho mora kokoa ampiasaina.
4. Ity Fit Up Welding Rotator ity dia natao ho an'ny dingana welding mazava tsara, mora ampiasaina ary azo amboarina tsara araka ny filàna welding samihafa.
5. Manana fahamarinan-toerana sy fahamarinan-toerana avo lenta izy io, ary koa fahombiazana tsara amin'ny fanaovana welding. Misy fitaovana fiarovana ihany koa izy io mba hahazoana antoka ny fiarovana mandritra ny fizotran'ny welding.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | FT-100 Roller fanendasana |
| Fahafahan'ny entana | 50 taonina fara-fahabetsany*2 |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Fanitsiana hidraolika | Miakatra/Midina |
| Diameteran'ny sambo | 800~5000mm |
| Herin'ny motera | 2*2.22kw |
| Lalana fitsangatsanganana | Mandeha tanana misy hidy |
| Kodiarana mihodina | PU |
| Haben'ny kodiarana | Ø500*300mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Boaty tanana tsy misy tariby |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
✧ Endri-javatra
1. Samy manana fahafahana manitsy malalaka amin'ny lafiny maro ireo fizarana roa ireo
2. Mora kokoa ny fanitsiana ary afaka mifanaraka kokoa amin'ny karazana satan'ny welding samihafa.
3. Ny kodiarana V hidraolika dia manamora ny fihetsehan'ny tilikambo amin'ny axial
4. Mety hanatsara be ny fahombiazan'ny asa ho an'ny hatevin'ny rindrina manify sy ny famokarana fantsona lehibe
5. Ny Rotator Fit Up Hidraulika dia misy rotator shift azo amboarina 3D, toeram-piasana hidraulika misy fanaraha-maso mahomby.
6. Vita amin'ny takelaka voahodina ny fotony mihodina, izay matanjaka kokoa mba hahazoana antoka fa tsy misy fiolahana mitranga mandritra ny fotoana maharitra.
7. Ny fotony sy ny fandoroana rotator dia dingana tafiditra ao anatiny mba hahazoana antoka fa mihodina tsara ny roller.
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Tetikasa teo aloha











