Fitaovana fametahana hidraolika 30 T sy milina fanodinana welding 30T mahazatra ho an'ny tilikambo rivotra
✧ Fampidirana
1. Ireo fihodinan'ny fametahana hydraulika dia amboarina amin'ny alàlan'ny varingarina menaka ho an'ny fantsona tokana maromaro miaraka.
2. Ampidiro ny milina fanodinana welding miaraka amin'ny rafitra fampiakatra/fampidinana amin'ny alàlan'ny fanaraha-maso tanana tsy misy tariby mandritra ny welding amin'ny vodiny.
3. Misy ihany koa ireo fihodinana fametahana welding mitsivalana azo amboarina ho an'ny welding butt.
4. Ampidiro ireo milina fanodinana "soudure" misy rafitra "jacking" hidraulika fa ny fihodinana "idler turning" ihany.
5. Fampiasana miaraka amin'ny rotator welding aligning ho azy na ny rotator welding mahazatra miaraka.
6. Rotateur de soudure hidraolika misy rafitra fanenjanana, mametaka rotateur de soudure misy fanaraha-maso tanana tsy misy tariby.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | Roller fanendasana FT-30 sy Roller fanendasana CR-30 |
| Fahafahan'ny entana | 15 taonina fara-fahabetsany*2 |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Fanitsiana hidraolika | Miakatra/Midina |
| Diameteran'ny sambo | 500~3500mm |
| Herin'ny motera | 2*1.1kw |
| Lalana fitsangatsanganana | Mandeha tanana misy hidy |
| Kodiarana mihodina | PU |
| Haben'ny kodiarana | Ø400*200mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Boaty tanana tsy misy tariby |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Fanamarinana | CE |
✧ Endri-javatra
1. Samy manana fahafahana manitsy malalaka amin'ny lafiny maro ireo fizarana roa ireo.
2. Mora kokoa ny fanitsiana ary afaka mifanaraka kokoa amin'ny karazana satan'ny welding samihafa.
3. Manamora ny fihetsehan'ny tilikambo amin'ny axial ny kodiarana V hidraolika.
4. Mety hanatsara be ny fahombiazan'ny asa ho an'ny hatevin'ny rindrina manify sy ny famokarana fantsona lehibe.
5. Ny Hydraulic Fit Up Rotator dia misy rotator shift azo amboarina 3D, toeram-piasana hidraulika misy fanaraha-maso mahomby.
6. Vita amin'ny takelaka voahodina ny fotony mihodina, izay matanjaka kokoa mba hahazoana antoka fa tsy misy fiolahana mitranga mandritra ny fotoana maharitra.
7. Ny fotony sy ny fandoroana mihodina dia dingana efa tafiditra ao anatiny mba hahazoana antoka fa mihodina tsara ny milina.
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Tetikasa teo aloha












