CR- 600T Roller fanendasana mahazatra ho an'ny vodin'ny fantsona misy fanitsiana visy
✧ Fampidirana
1. Ireo "roller" fanaovana "soudure" amin'ny fantsona dia miara-mamokatra "roller" iray mitondra fiara sy "roller" iray tsy mandeha amin'ny toerana iray amidy.
2. Ny hafainganam-pandehan'ny fihodinan'ny tanky tuning rolls dia amin'ny famakiana nomerika.
3. Singa elektronika avo lenta avy amin'ny Schneider mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fampiasana azy
4. Azo ampiasaina avokoa ny fanaraha-maso lavitra amin'ny tanana, ny fanaraha-maso amin'ny tanana amin'ny alalan'ny radio ary ny fanaraha-maso amin'ny pedal tongotra.
5.100% vaovao avy amin'ny mpanamboatra tany am-boalohany
6. Raha mihoatra ny 8 metatra ny halavan'ny fantsonao tokana, dia manoro hevitra anao izahay hisafidy "drive roller" iray sy "idler roller" roa ho fanohanana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | CR-600 Roller fanendasana |
| Fahafaha-mihodina | 600 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Drive | 300 taonina fara-fahabetsany |
| Fahafahan'ny entana - Idler | 300 taonina fara-fahabetsany |
| Haben'ny sambo | 1200~8500mm |
| Amboary ny lalana | Fanitsiana visy |
| Herin'ny fihodinan'ny motera | 2*9 KW |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 100-1000mm/min |
| Fanaraha-maso ny hafainganam-pandeha | Mpamily matetika miovaova |
| Kodiarana mihodina | Akora vy |
| Haben'ny kodiarana | Ø800*400mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 15m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Fanamarinana | CE |
✧ Endri-javatra
1. Ireto avy ny karazana vokatra "soudure roulant" azo ampiasaina, ohatra, ny azo amboarina ho azy, ny azo amboarina, ny azo ahetsiketsika, ny azo ahetsiketsika ary ny tsy mety mihozongozona.
2. Ny fitoeran'ny "roller" fanaovana "soudure" mahazatra dia afaka mampiasa ny savaivony samihafa amin'ny asa, amin'ny alàlan'ny fanitsiana ny elanelana afovoan'ny "roller", amin'ny alàlan'ny lavaka visy natokana na visy firaka.
3. Miankina amin'ny fampiharana samihafa, ny velaran'ny kodiarana dia misy karazany telo, PU/FITO/KODÀNA VY.
4. Ny rollers fanendasana fantsona dia ampiasaina indrindra amin'ny fanendasana fantsona, fanadiovana horonan-taratasy tanky, fandokoana rollers fihodinana ary fanangonana horonan-taratasy fihodinana tanky amin'ny akoran'ny roller cylindrical.
5. Afaka mampifandray fitaovana hafa amin'ny fanaraha-maso ny milina fanodinana fantsona.
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Tetikasa teo aloha










