Latabatra fihodinana mitsivalana miaraka amin'ny zoro fihodinana efa voafaritra mialoha amin'ny alàlan'ny PLC sy ny fanaraha-maso ny Ecran Tactile.
✧ Fampidirana
1. Vahaolana fototra amin'ny fihodinan'ny sombin-javatra ny "soudure positioner" mitsivalana.
2. Azo ahodina (360°) ny latabatra fiasana mba hahafahana mametaka ny sombin-javatra amin'ny toerana tsara indrindra, ary ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana amin'ny alalan'ny motera dia fehezin'ny VFD.
3. Mandritra ny fanaovana "soudure", azontsika amboarina ihany koa ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana araka izay ilaintsika. Ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana dia haseho nomerika eo amin'ny boaty fanaraha-maso lavitra.
4. Arakaraka ny fahasamihafan'ny savaivon'ny fantsona, dia azo apetraka ihany koa ireo valanorano 3 hihazonana ny fantsona.
5. Azo vidiana ao amin'ny Weldsuccess Ltd ny fitaovana fandrefesana haavo raikitra, latabatra fihodinana mitsivalana, fitaovana fanitsiana haavo 3 axe amin'ny tanana na hidraolika.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | HB-100 |
| Fahafaha-mihodina | 10T fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 2000 mm |
| Motera fihodinana | 4 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Mpametraka loha mitsangana |
| Fitaovana fametahana vy 2 axe | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Latabatra fanendasana mitsivalana misy boaty fanaraha-maso lavitra tanana iray hifehezana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny jiro herinaratra ary ny fijanonana maika.
2. Ao amin'ny kabinetra elektrika, ny mpiasa dia afaka mifehy ny bokotra herinaratra, ny jiro herinaratra, ny fanairana olana, ny fiasa famerenana ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Ny bokotra pedal tongotra dia natao hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Ny latabatra mitsivalana rehetra miaraka amin'ny fitaovana famatorana tany ho an'ny fifandraisana amin'ny welding.
5. Azo alaina avy amin'ny Weldsuccess LTD ihany koa ny Robot miaraka amin'ny PLC sy RV reducer mba hiarahana miasa.
✧ Tetikasa teo aloha
WELDSUCCESS LTD dia mpanamboatra nahazo fankatoavana ISO 9001:2015, ny fitaovana rehetra dia vokarina avy amin'ny fanapahana, ny fametahana, ny fikarakarana mekanika, ny fandavahana, ny fanangonana, ny fandokoana ary ny fitsapana farany. Ny dingana tsirairay dia miaraka amin'ny fanaraha-maso hentitra ny kalitao mba hahazoana antoka fa hahazo vokatra mahafa-po ny mpanjifa tsirairay.
Azo vidiana ao amin'ny Weldsuccess LTD ny latabatra fametahana mitsivalana miaraka amin'ny tsanganana fametahana "welding column boom" ho an'ny cladding.











