Fitaovana fametrahana toerana mandeha ho azy karazana L Series
✧ Fampidirana
1. Ny Positioner welding karazana L dia vahaolana fototra amin'ny fihodinan'ny sombin-javatra miasa.
2. Azo ahodina (360°) ary avadika havia na havanana ny latabatra fiasana mba hahafahana mametaka ny sombin-javatra amin'ny toerana tsara indrindra, ary ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana amin'ny alalan'ny motera dia fehezin'ny VFD.
3. Mandritra ny fanaovana "soudure", azontsika amboarina ihany koa ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana araka izay ilaintsika. Ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana dia haseho nomerika eo amin'ny boaty fanaraha-maso lavitra.
4. Arakaraka ny fahasamihafan'ny savaivon'ny fantsona, dia azo apetraka ihany koa ireo valanorano 3 hihazonana ny fantsona.
5. Azo vidiana ao amin'ny Weldsuccess Ltd ny fitaovana fandrefesana haavo raikitra, latabatra fihodinana mitsivalana, fitaovana fanitsiana haavo 3 axe amin'ny tanana na hidraolika.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | L-06 hatramin'ny L-200 |
| Fahafaha-mihodina | 600kg / 1T / 2T / 3T / 5T / 10T/ 15T / 20T fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1000 mm ~ 2000mm |
| Motera fihodinana | 0.75 kw ~ 7.5 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.1~1 / 0.05-0.5 isa-minitra |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Mpametraka loha mitsangana |
| Fitaovana fametahana vy 2 axe | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Mampiasa ireo marika malaza rehetra ny Weldsuccess mba hahazoana antoka ny kalitaon'ny fitaovana. Indrindra ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, dia manome toky izahay fa afaka manolo ireo fitaovana ireo any amin'ny tsena eo an-toerana ny mpampiasa raha sendra loza maika.
1. Ny milina mpanova fatran'ny VFD dia Schneider na Danfoss.
2. Avy amin'ny marika malaza ABB na Invertek ny motera fametrahana toerana fanariana.
3. Schneider avokoa ireo singa elektrika sy ny relay.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Ny fitaovana fametahana "soudure" karazana L dia miasa miaraka amin'ny robot indraindray. Amin'izany fomba izany, ny weldsuccess dia hampiasa boaty fifindran'ny herinaratra RV mba hahazoana antoka ny fahamarinan'ny fiasany.
2. Matetika ny fitaovana fametrahana "soudure" dia misy boaty fanaraha-maso lavitra iray. Afaka manitsy ny hafainganam-pandehan'ny fihodinan'ny milina izy io, ary manitsy ny lalana fihodinany, ary mifehy ny lalana fitongilanan'ny milina "soudure".
3. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny bokotra E-stop mba hahazoana antoka ny fampiasana azy.
✧ Tetikasa teo aloha
Ny fifandraisana miasa karazana 1.L miaraka amin'ny rafitra robot ho an'ny fiasana mandeha ho azy tanteraka no rafitra mahomby indrindra. Izahay no mamolavola ity rafitra ity ho an'ny fanendasana andrin-tsambo.
2. Ary koa ny fitaovana fametahana welding karazana L miaraka amin'ny rafitra fanaraha-maso mahazatra ho an'ny fihodinana rehetra ary manampy ny mpiasa hahazo ny toerana fametahana welding tsara indrindra.








