Fitaovana fametahana fantsona hidraolika ho an'ny enta-mavesatra misy savaivony latabatra 1000mm
✧ Fampidirana
1. Ity milina ity dia ampiasaina amin'ny fanaovana welding mora, azo atao amin'ny milina welding, manipulation welding
2. Afaka mihodina 360° amin'ny VFD ny toerana fametrahana.
3. Ny voltazy mahazatra dia 380V-3PH-50HZ, fa afaka manao 110-575V araka izay ilainao izahay
4. Mahatonga ny workpiece ho eo amin'ny toerana tonga lafatra ho an'ny welding izany.
5. Manaporofo ny kalitaon'ny fanendasana izy io ary mampihena ny asa fanendasana ary manatsara ny vokatra.
6. Fitaovana fampitodihana kodiarana elektrika misy fihodinana 0-90°
7. Boaty fanaraha-maso lavitra ny tanana sy ny pedal tongotra.
8. Hafainganam-pandehan'ny fihodinan'ny latabatra azo amboarina tsy misy dingana
9. Vaovao 100% avy amin'ny mpanamboatra tany am-boalohany
✧ Famaritana fototra
| MODELY | AHVPE-20 |
| Fahafaha-mihodina | 2000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1000 mm |
| Lalana fanandratana | Varingarina hidraolika |
| Varingarina fanandratana | Varingarina iray |
| Fihetsehana afovoany fanandratana | 600~1470 mm |
| Fomba fihodinana | Motera 1.5 KW |
| Lalana mitongilana | Silindra hidraolika |
| Varingarina mitongilana | Varingarina iray |
| Zoro mitongilana | 0~90° |
| Fomba fanaraha-maso | Fanaraha-maso lavitra amin'ny tanana |
| Fanovana tongotra | ENY |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Matetika ny fitaovana fametahana welding misy boaty fanaraha-maso tanana sy switch tongotra.
2. Boaty iray tanana, afaka mifehy ny fiasan'ny Fihodinana Mandroso, Fihodinana Mihemotra, Fijanonana Vonjy Taitra ny mpiasa, ary manana fampisehoana hafainganam-pandeha sy jiro herinaratra ihany koa.
3. Ny kabinetra elektrika rehetra ho an'ny fametrahana "soudure" dia nataon'ny Weldsuccess Ltd mihitsy. Avy amin'ny Schneider avokoa ireo singa elektrika fototra.
4. Indraindray izahay dia nanao ny "welding positioner" miaraka amin'ny fanaraha-maso PLC sy ny boaty gearbox RV, izay azo iasana miaraka amin'ny robot ihany koa.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ireo milina fanodinana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fanodinana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha











