Fitaovana fametahana fantsona mandeha ho azy 3000kg misy boaty fanaraha-maso tanana sy pedal tongotra
✧ Fampidirana
1. Ny fitaovana fametrahana "soudure" amin'ny elbow dia ahitana fitaovana mihodina amin'ny latabatra fiasana sy fitaovana mitongilana ary rafitra fanaraha-maso elektrika.
2. Amin'ny alàlan'ny fihodinana sy fihetsehana amin'ny alalan'ny motera, ny fitaovana fametrahana "echo welding positioner" dia afaka mahatonga ny workpiece ho amin'ny toerana mety indrindra.
3. Ny fihodinan'ny latabatra fiasana dia fehezin'ny fiovam-po matetika tsy misy dingana mba hahazoana hafainganam-pandeha tsara indrindra.
4. Mampiasa boaty fanaraha-maso lavitra mba hanatanterahana ny fiasan'ny latabatra fiasana lavitra, ary azo ampifandraisina amin'ny milina miasa ihany koa mba hanatanterahana ny fiasan'ny rohy.
5. Atokana ny interface mba hahafahana mampifandray ny manipulator sy ny milina fanantonana mandeha ho azy mba hahazoana foibe fanantonana mandeha ho azy.
6. Indostrian'ny fampiharana ao anatin'izany ny fitoeran-tsindry, ny metalurgia, ny herinaratra, ny indostrian'ny simika, ny rafitra mekanika sy metaly.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | AHVPE-3 |
| Fahafaha-mihodina | 3000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1400 mm |
| Fanitsiana ny haavon'ny afovoany | Boribory / Hidraolika |
| Motera fihodinana | 1.1 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 2.2 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.23 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 200 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 200 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Loko | namboarina |
| Antoka | Herintaona |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Matetika ny fitaovana fametahana welding misy boaty fanaraha-maso tanana sy switch tongotra.
2. Boaty iray tanana, afaka mifehy ny fiasan'ny Fihodinana Mandroso, Fihodinana Mihemotra, Fijanonana Vonjy Taitra ny mpiasa, ary manana fampisehoana hafainganam-pandeha sy jiro herinaratra ihany koa.
3. Ny kabinetra elektrika rehetra ho an'ny fametrahana "soudure" dia nataon'ny Weldsuccess Ltd mihitsy. Avy amin'ny Schneider avokoa ireo singa elektrika fototra.
4. Indraindray izahay dia nanao ny "welding positioner" miaraka amin'ny fanaraha-maso PLC sy ny boaty gearbox RV, izay azo iasana miaraka amin'ny robot ihany koa.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ireo milina fanodinana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fanodinana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha










