VPE-5 Welding Positioner miaraka amin'ny zoro mitongilana 0-90 degre
✧ Fampidirana
1. Fahafahan'ny entana 5 taonina amin'ny fametrahana toerana fametahana vy miaraka amin'ny fitaovana mitongilana matanjaka 2 ho an'ny fitongilana misy motera.
2. Ity fitaovana fametahana "soudure" misy axe motera 2 ity dia manana savaivony latabatra 1500mm.
3. Fihodinana 360° ny latabatra ary azo ahetsiketsika 0 - 90° mba hahazoana antoka fa mihetsika amin'ny toerana tsara indrindra hanaovana ny asa fanamboarana.
4. Aseho nomerika ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana ary fehezin'ny VFD. Azo amboarina amin'ny boaty fanaraha-maso lavitra ny tanana ny hafainganam-pandeha araka ny filàn'ny welding.
5. Manome ny "welding chucks" ho an'ny "soudure flanges" ihany koa izahay.
6. Azo alaina avokoa ny fitaovana fametrahana haavo raikitra, latabatra fihodinana mitsivalana ary fitaovana fanitsiana haavo 3 axe amin'ny tanana na hidraolika.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | VPE-5 |
| Fahafaha-mihodina | 5000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1500 mm |
| Motera fihodinana | 3 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 3 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.14 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 200 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 150 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
1. Avy amin'ny marika Danfoss / Schneider ny Variable Frequency Drive.
2. Marika Invertek / ABB ny motera fihodinana sy fanindriana.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
Mora soloina any amin'ny tsena eo an-toerana ny piesy fanolo rehetra.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso lavitra misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana maika.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
4. Manampy bokotra fijanonana vonjy taitra fanampiny iray eo amin'ny ilan'ny vatan'ny milina ihany koa izahay, izany dia hahazoana antoka fa afaka mampijanona ny milina amin'ny voalohany raha vao misy loza mitranga.
5. Ny rafitra fanaraha-maso rehetra miaraka amin'ny fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny fitaovana fametahana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fametahana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha



