VPE-0.3 Torolàlana Mitongilana 0-90 Degree Welding Positioner
✧ Fampidirana
✧ Famaritana fototra
| MODELY | VPE-0.3 |
| Fahafaha-mihodina | 300kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 600 mm |
| Motera fihodinana | 0.37 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.3-3 isa-minitra |
| Motera mitongilana | BOKY |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | BOKY |
| Zoro mitongilana | 0~90° |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 50 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 50 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny fitaovana fametahana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fametahana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Nahoana no misafidy anay
Nanomboka tamin'ny taona 2006, dia nandalo ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015 izahay, ary manara-maso ny kalitao manomboka amin'ny takelaka vy tany am-boalohany. Rehefa manohy ny baiko mankany amin'ny ekipa mpamokatra ny ekipa mpivarotra anay, dia hangataka fanaraha-maso ny kalitao manomboka amin'ny takelaka vy tany am-boalohany ka hatramin'ny vokatra farany. Izany dia hiantoka fa mahafeno ny filan'ny mpanjifa ny vokatray.
Etsy ankilany, nahazo ny fankatoavana CE nanomboka tamin'ny taona 2012 ny vokatra rehetra, ka afaka manondrana malalaka any amin'ny tsena Europeam izahay.
✧ Tetikasa teo aloha




