VPE-1 Fitaovana fametahana
✧ Fampidirana
1. Ny Positioner fanaovana welding mitongilana misy axe 2 mahazatra dia vahaolana fototra amin'ny fampitongilana sy fihodinan'ny sombin-javatra miasa.
2. Azo ahodina (360°) na mitongilana (0 - 90°) ny latabatra fiasana mba hahafahana mametaka ny sombin-javatra amin'ny toerana tsara indrindra, ary ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana amin'ny alalan'ny motera dia fehezin'ny VFD.
3. Mandritra ny fanaovana "soudure", azontsika amboarina ihany koa ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana araka izay ilaintsika. Ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana dia haseho nomerika eo amin'ny boaty fanaraha-maso lavitra.
4. Arakaraka ny fahasamihafan'ny savaivon'ny fantsona, dia azo apetraka ihany koa ireo valanorano 3 hihazonana ny fantsona.
5. Azo vidiana ao amin'ny Weldsuccess Ltd ny fitaovana fandrefesana haavo raikitra, latabatra fihodinana mitsivalana, fitaovana fanitsiana haavo 3 axe amin'ny tanana na hidraolika.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | VPE-1 |
| Fahafaha-mihodina | 1000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1000 mm |
| Motera fihodinana | 0.75 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 1.1 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.67 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 150 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 100 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ny fitaovana fametahana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fametahana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha



