Fitaovana fametahana vy 20 taonina
✧ Fampidirana
Fitaovana mavesatra ampiasaina amin'ny asa fanamboarana vy ny "soudure positioner" 20 taonina mba hametrahana sy hanodinana ireo zavatra lehibe sy mavesatra. Natao hikarakarana ireo zavatra milanja hatramin'ny 20 taonina izy io, mba hahazoana fitoniana, fihetsehana voafehy ary fametrahana mazava tsara mandritra ny asa fanamboarana vy.
Ireto misy endri-javatra fototra sy toetra mampiavaka ny fitaovana fametahana "soudure" 20 taonina:
Fahafahan'ny entana: Afaka manohana sy mampihodina ireo singa miasa ity fitaovana fametrahana ity, izay mahazaka lanja 20 taonina. Izany dia mahatonga azy io ho mety tsara amin'ny fikirakirana singa lehibe sy mavesatra, toy ny fitoeran-tsindry, tanky, ary kojakoja milina mavesatra.
Fanamboarana matanjaka: Ny fitaovana fametrahana welding dia vita amin'ny fitaovana matanjaka sy rafitra matanjaka mba hahazoana antoka ny fahamarinan-toerana sy ny faharetana eo ambanin'ny enta-mavesatry ny workpiece. Tafiditra ao anatin'izany ny endri-javatra toy ny fotony nohamafisina, ny bearings mavesatra, ary ny singa ara-drafitra matanjaka.
Fahaiza-mametraka toerana: Ny fitaovana fametrahana toerana 20 taonina dia mazàna manolotra endri-javatra fametrahana toerana mandroso, toy ny fitongilanana, fihodinana ary fanitsiana ny haavony. Ireo fanitsiana ireo dia ahafahana mametraka toerana tsara indrindra amin'ny sombin-javatra, ka ahafahana manao fametahana toerana mahomby sy marina.
Fanaraha-maso ny fihodinana: Ny fitaovana fametrahana dia misy rafitra fanaraha-maso izay ahafahan'ny mpampiasa mifehy tsara ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana sy ny fitarihan'ny zavatra miasa. Izany dia miantoka ny kalitaon'ny welding tsy miovaova sy mitovy mandritra ny dingana.
Toetra Fiarovana: Zava-dehibe ny fiheverana ny fiarovana ho an'ny fitaovana fanaovana welding mavesatra. Ny fitaovana fanaovana welding 20 taonina dia mety ahitana endri-javatra toy ny fiarovana amin'ny fihoaram-pefy, rafitra fijanonana maika, ary hidin-trano fiarovana mba hiarovana ny mpampiasa sy ny fitaovana mandritra ny fampiasana.
Loharano herinaratra azo itokisana: Miankina amin'ny endrika manokana, ny fitaovana fametahana welding 20 taonina dia mety ho ampiasain'ny rafitra hidraolika, elektrika, na fitambaran'ny rafitra maro mba hanomezana ny hery sy ny fahamarinan-toerana ilaina amin'ny fihodinan'ny sombin-javatra mavesatra.
Ny fitaovana fametahana "welding positioner" 20 taonina dia matetika ampiasaina amin'ny indostria toy ny fanamboaran-tsambo, fanamboarana milina mavesatra, fanamboarana fitoeran-javatra misy tsindry, ary tetikasa fanorenana goavana. Izy io dia ahafahana manao fametahana "soudure" mahomby sy marina amin'ny singa mavesatra, manatsara ny vokatra sy ny kalitaon'ny fametahana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | AHVPE-20 |
| Fahafaha-mihodina | 20000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 2000 mm |
| Fanitsiana ny haavon'ny afovoany | Boribory / Hidraolika |
| Motera fihodinana | 4kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.02-0.2 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 4 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.14rpm |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 200 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 400 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| Loko | namboarina |
| Antoka | 1 taona |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Matetika ny fitaovana fametahana welding misy boaty fanaraha-maso tanana sy switch tongotra.
2. Boaty iray tanana, afaka mifehy ny fiasan'ny Fihodinana Mandroso, Fihodinana Mihemotra, Fijanonana Vonjy Taitra ny mpiasa, ary manana fampisehoana hafainganam-pandeha sy jiro herinaratra ihany koa.
3. Ny kabinetra elektrika rehetra ho an'ny fametrahana "soudure" dia nataon'ny Weldsuccess Ltd mihitsy. Avy amin'ny Schneider avokoa ireo singa elektrika fototra.
4. Indraindray izahay dia nanao ny "welding positioner" miaraka amin'ny fanaraha-maso PLC sy ny boaty gearbox RV, izay azo iasana miaraka amin'ny robot ihany koa.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ireo milina fanodinana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fanodinana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha







