Fitaovana fanamboarana toerana fanaovana welding AHVPE-1
✧ Fampidirana
Ny Positioner fanitsiana ny haavon'ny "gear 2 axis tilt welding" dia vahaolana fototra amin'ny fampitodihana sy fihodinan'ny sombin-javatra. Afaka manitsy ny haavon'ny afovoany araka ny haben'ny sombin-javatra samihafa izy io.
Azo ahodina (360°) na mitongilana (0 – 90°) ny latabatra fiasana mba hahafahana mametaka ny sombin-javatra amin'ny toerana tsara indrindra, ary ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana amin'ny alalan'ny motera dia fehezin'ny VFD.
Mandritra ny fanamboarana ny atrikasanay, indraindray manana zavatra lehibe kokoa izahay, amin'izao fotoana izao dia mila fitaovana fametrahana welding izay avo kokoa ny haavony afovoany. Avy eo dia hanampy anao ny fitaovana fametrahana welding fanitsiana ny haavony. Afaka manitsy ny haavony amin'ny alàlan'ny visy tanana izy io. Afaka manitsy ny haavon'ny fitaovana fametrahana araka ny zavatra samihafa ny mpanjifa.
Ny fitaovana fanitsiana ny haavony dia manana axe 3, ny iray dia natao ho an'ny fihodinana azo amboarina ny hafainganam-pandeha. Ny iray kosa dia natao hitongilana, ny zoro fitongilanana dia mety ho 0-135 degre fara-fahabetsany. Ny axe farany dia natao hanitsiana ny haavony mitsangana.
Mandritra ny fanaovana "soudure", azo amboarina ny hafainganam-pandehan'ny fihodinan'ny latabatra, azontsika amboarina miadana kokoa na haingana kokoa araka izay ilaina. Azo fehezina amin'ny alalan'ny pedal tongotra ihany koa ny lalana fihodinana, izay mety kokoa ho an'ny mpiasa mandritra ny fanaovana "soudure".
Misy ihany koa ny "jaw linkage welding chucks" telo ho an'ny savaivony fantsona samihafa, ny Weldsuccess dia hametraka ny "welding chucks" efa vonona alohan'ny fanaterana. Rehefa voarain'ny mpampiasa farany ny entana dia azony ampiasaina mivantana.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | AHVPE-1 |
| Fahafaha-mihodina | 1000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1000 mm |
| Fanitsiana ny haavon'ny afovoany | Boribory / Hidraolika |
| Motera fihodinana | 0.75 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 1.1 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.67 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 150 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 100 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Ho an'ny orinasa iraisam-pirenena, ny Weldsuccess dia mampiasa ireo marika kojakoja fanolo malaza rehetra mba hahazoana antoka fa maharitra ela ny fiasan'ny milina fanodinana vy. Na dia simba aza ny kojakoja fanolo rehefa afaka taona maro, dia afaka manolo mora foana ny kojakoja fanolo eny an-tsena eo an-toerana ihany koa ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Damfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Matetika ny fitaovana fametahana welding misy boaty fanaraha-maso tanana sy switch tongotra.
2. Boaty iray tanana, afaka mifehy ny fiasan'ny Fihodinana Mandroso, Fihodinana Mihemotra, Fijanonana Vonjy Taitra ny mpiasa, ary manana fampisehoana hafainganam-pandeha sy jiro herinaratra ihany koa.
3. Ny kabinetra elektrika rehetra ho an'ny fametrahana "soudure" dia nataon'ny Weldsuccess Ltd mihitsy. Avy amin'ny Schneider avokoa ireo singa elektrika fototra.
4. Indraindray izahay dia nanao ny "welding positioner" miaraka amin'ny fanaraha-maso PLC sy ny boaty gearbox RV, izay azo iasana miaraka amin'ny robot ihany koa.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Amin'ny maha-mpanamboatra anay, WELDSUCCESS dia mamokatra ireo milina fanodinana vy avy amin'ny takelaka vy tany am-boalohany izahay, manomboka amin'ny fanapahana, fanodinana, fikarakarana mekanika, fandavahana lavaka, fanangonana, fandokoana ary fitsapana farany.
Amin'izany fomba izany, dia hifehy ny fizotran'ny famokarana rehetra izahay eo ambanin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015. Ary hiantoka fa hahazo vokatra avo lenta ny mpanjifanay.
✧ Tetikasa teo aloha








