VPE-3 Fitaovana fametahana vy misy savaivony latabatra 1400mm sy chucks 1200mm
✧ Fampidirana
1. Fitaovana fametahana vy mahazatra, mahazaka entana 3 taonina miaraka amin'ny savaivony latabatra 1400mm.
2. Azo ovaina araka izay tianao ny savaivony sy ny haavon'ny latabatra.
3. Afaka mamolavola ny haben'ny latabatra, ny toerana ary ny endrika T-shot araka ny fampahalalana momba ny sombin-javatra fiasana ihany koa ny ekipanay ara-teknika, mba ho mora ho an'ny mpampiasa farany ny mametraka ny sombin-javatra fiasana amin'ny positioner welding anay.
4. Boaty fanaraha-maso tanana lavitra iray sy fanaraha-maso pedal tongotra iray no halefa miaraka amin'ny milina.
5. Azo vidiana ao amin'ny Weldsuccess Ltd ny fitaovana fandrefesana haavo raikitra, latabatra fihodinana mitsivalana, fitaovana fanitsiana haavo 3 axe amin'ny tanana na hidraolika.
✧ Famaritana fototra
| MODELY | VPE-3 |
| Fahafaha-mihodina | 3000kg fara-fahabetsany |
| Savaivony latabatra | 1400 mm |
| Motera fihodinana | 1.5 kw |
| Hafainganam-pandehan'ny fihodinana | 0.05-0.5 isa-minitra |
| Motera mitongilana | 2.2 kw |
| Hafainganam-pandeha mitongilana | 0.23 isa-minitra |
| Zoro mitongilana | 0~90°/ 0~120°degre |
| Halavirana hafahafa ambony indrindra | 200 mm |
| Halavirana ambony indrindra amin'ny hery misintona | 150 mm |
| Zintin'aratra | 380V±10% 50Hz 3 Dingana |
| Rafitra fanaraha-maso | Tariby fanaraha-maso lavitra 8m |
| FANDIKANA | Fametahana vy |
| Latabatra mitsivalana | |
| Mpandrindra toerana hidraolika 3 axe |
✧ Marika piesy fanolo
Avy amin'ny orinasa malaza iraisam-pirenena avokoa ny kojakoja fanolo rehetra atolotray, ary izany dia hiantoka fa ho afaka hanolo mora foana ny kojakoja fanolo any amin'ny tsena eo an-toerana ny mpampiasa farany.
1. Avy amin'ny marika Danfoss ny fitaovana mpanova matetika.
2. Avy amin'ny marika Invertek na ABB ny motera.
3. Marika Schneider ny singa elektrika.
✧ Rafitra fanaraha-maso
1. Boaty fanaraha-maso tanana misy fampisehoana ny hafainganam-pandehan'ny fihodinana, ny fihodinana mandroso, ny fihodinana miverina, ny fiolahana miakatra, ny fiolahana midina, ny jiro herinaratra ary ny fiasa fijanonana vonjy taitra.
2. Kabinetra herinaratra lehibe misy bokotra herinaratra, jiro herinaratra, fanairana, fiasa famerenana ary fiasa fijanonana vonjy taitra.
3. Pedal tongotra hifehezana ny lalana fihodinana.
✧ Fandrosoan'ny famokarana
Nanomboka tamin'ny taona 2006, ary mifototra amin'ny rafitra fitantanana kalitao ISO 9001:2015, dia mifehy ny kalitaon'ny fitaovanay izahay manomboka amin'ny takelaka vy tany am-boalohany, ary ny fizotran'ny famokarana tsirairay dia miaraka amin'ny mpandinika mba hifehezana izany. Izany koa dia manampy anay hahazo varotra bebe kokoa avy amin'ny tsena iraisam-pirenena.
Hatramin'izao, ny vokatra rehetra atolotray dia nahazo fankatoavana CE ho an'ny tsena Eoropeana. Manantena izahay fa hanampy anao amin'ny famokarana ny tetikasanao ny vokatray.
✧ Tetikasa teo aloha



